אודות מרקט מסטר

אודות מרקט מסטר

חברת הפקות המספקת שירותי הפקה כוללים בסגנון one stop shop. הפקת הסרט משלב הקריאייטיב והתסריט עד קבלת קובץ וידאו מוכן לשידור. הצוות שלנו בעל ניסיון רב ביצירת תכני וידאו שיווקיים כגון סרטי תדמית, וידאו לקמפיין דיגיטל, סרטי

אנימציה וכמובן פרסומות טלוויזיה. להצעת מחיר לחצו כאן

We are Living in a Movie

הכירו את הצוות

אודי שדמי

מפיק ראשי / שותף

תומר ברזידה

מנהל קריאייטיב / שותף

חגי לפיד

מנהל תוכן ובימאי

ליאור אמיר

מפיק ראשי

רז כנפו

מנהל משרד / מפיק

ולרי אורטנברג

תסריטאי וקריאטיב

רוני אשכנזי

עורכת וידאו

ירדן סאדי

ראיית חשבונות

איך הכל התחיל...

התמונה הזאת צולמה בשנת 2012 בסנטרל פארק בניו –יורק, במהלך יום צילומים לפרסומת ללוקאל 03. לא הכל התחיל שם, אבל זאת הייתה נקודה משמעותית בשבילנו.

עד 2007 אודי שדמי עבד כבמאי טלוויזיה של תכניות כמו "אל תשאל עם שי שטרן" ששודרה בקשת, "שי ודרור" (כשעוד היו זוג) בביפ, "המשחק המרכזי" בערוץ 10, "הערב עם חנה לסלאו" ברשת, תכניות רבות בערוץ הספורט, המונדיאל בגרמניה עבור השידורים בישראל ועוד ועוד… בקיצור, אודי היה עסוק. בשנים האלה החל אודי לקבל פניות אישיות מחברות מסחריות להפקה ובימוי של תוכן שיווקי ופרסומות. תוך כשנתיים, 90% מהעבודה שאודי עשה הייתה עבור חברות מסחריות ומשרדי פרסום. מרקט מסטר החלה את דרכה כחברת הפקה קטנה ובועטת. בינתיים תומר, סיים לימודי קולנוע בלונדון, עבד בבית הפוסט HMX ובמעט הזמן שנותר לו, נתן שרותי פוסט on line למרקט מסטר. במעט הזמן שנותר לו (ממעט הזמן שנותר) תומר הפיק ויצר את הפרקים הראשונים של הסדרה "פיני", שהוא גם הכוכב שלה. זה נגמר בשלוש עונות של סדרת האינטרנט הישראלית הראשונה שהצליחה בענק, עם מיליוני צפיות http://pini.ynet.co.il/ שתומר ואודי כתבו ומרקט מסטר הפיקה בלונדון. מכאן הדרך הייתה קצרה, אודי ותומר הפכו לשותפים במרקט מסטר, החברה להפקת סרטי תדמית והפקת סרטי אנימציה. היום, אחרי קצת יותר מעשור, מרקט מסטר מפיקה מעל 200 סרטוני תדמית וסרטוני אנימציה בשנה למותגים הגדולים והחזקים במשק.

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים מבינים את הצורך בסרטון תדמית לעסק, ומגלים שסרטון תדמית לא חייב להיות רק סרטון וידאו של העסק, אל יכול להיות גם סרטון אנימציה. חברות גם מבינות שבהפקת סרטון תדמית מחיר ואיכות צריכים לבוא יחדיו, ולכן חשוב להתעקש על חברת הפקות שמלווה צמוד את הלקוח – לאורך כל התהליך. הניסיון שלנו, עם הידע שלנו והאהבה שלנו לתחום וללקוחות שלנו מאפשרים לנו לתת ליווי בכל רגע ורגע – מהרעיון ועד להשקה.

רוצים לראות קצת דוגמאות לפרסומות וסרטונים שלנו? בחנו את השואוריל פה למטה…

 

We are Living in a Movie

 

שואוריל* 2017 - צפייה מהנה

*שואוריל [show-reel]: קליפ קצר המאגד עבודות לדוגמא שהפקנו

דברו איתנו

דרך מנחם בגין 88 תל-אביב מיקוד 6713835

טל: 077-5125110

פקס: 077-5125113

talk@marketmaster.co.il

יצירת קשר