אודות מרקט מסטר

אודות מרקט מסטר

חברת הפקות המספקת שירותי הפקה כוללים בסגנון one stop shop. הפקת הסרט משלב הקריאייטיב והתסריט עד קבלת קובץ וידאו מוכן לשידור. הצוות שלנו בעל ניסיון רב ביצירת תכני וידאו שיווקיים כגון סרטי תדמית, וידאו לקמפיין דיגיטל, סרטי אנימציה וכמובן פרסומות טלוויזיה. להצעת מחיר לחצו כאן

הכירו את הצוות

אודי שדמי

מפיק ראשי / שותף

תומר ברזידה

מנהל קריאייטיב / שותף

אוהד עוז

מנהל קריאייטיב

ליאור ברזובסקי

מפיקה ראשית

קרן בכר

מפיקה

רוני חזן

מפיקה

נמרוד עמית

תסריטאי

ניר כהן

עורך

גל דביר

עורך

נועה יבין

עיצוב והנפשה

תומר רבינוביץ

עורך וצלם (ניו-יורק)

ירדן סאדי

מנהלת חשבונות

איך הכל התחיל...

התמונה הזאת צולמה בשנת 2012 בסנטרל פארק בניו –יורק, במהלך יום צילומים לפרסומת ללוקאל 03. לא הכל התחיל שם, אבל זאת הייתה נקודה משמעותית בשבילנו.

עד 2007 אודי שדמי עבד כבמאי טלוויזיה של תכניות כמו "אל תשאל עם שי שטרן" ששודרה בקשת, "שי ודרור" (כשעוד היו זוג) בביפ, "המשחק המרכזי" בערוץ 10, "הערב עם חנה לסלאו" ברשת, תכניות רבות בערוץ הספורט, המונדיאל בגרמניה עבור השידורים בישראל ועוד ועוד… בקיצור, אודי היה עסוק. בשנים האלה החל אודי לקבל פניות אישיות מחברות מסחריות להפקה ובימוי של תוכן שיווקי ופרסומות. תוך כשנתיים, 90% מהעבודה שאודי עשה הייתה עבור חברות מסחריות ומשרדי פרסום. מרקט מסטר החלה את דרכה כחברת הפקה קטנה ובועטת. בינתיים תומר, סיים לימודי קולנוע בלונדון, עבד בבית הפוסט HMX ובמעט הזמן שנותר לו, נתן שרותי פוסט on line למרקט מסטר. במעט הזמן שנותר לו (ממעט הזמן שנותר) תומר הפיק ויצר את הפרקים הראשונים של הסדרה "פיני", שהוא גם הכוכב שלה. זה נגמר בשלוש עונות של סדרת האינטרנט הישראלית הראשונה שהצליחה בענק, עם מיליוני צפיות http://pini.ynet.co.il/ שתומר ואודי כתבו ומרקט מסטר הפיקה בלונדון. מכאן הדרך הייתה קצרה, אודי ותומר הפכו לשותפים במרקט מסטר והיום אחרי קצת יותר מעשור, מרקט מסטר מפיקה מעל 200 סרטים בשנה למותגים הגדולים והחזקים במשק – התוצאה בשואוריל לפניכם.

 

שואוריל* 2017 - צפייה מהנה

*שואוריל [show-reel]: קליפ קצר המאגד עבודות לדוגמא שהפקנו

דברו איתנו

החשמונאים 99 תל-אביב מיקוד 6120201

טל: 077-5125110

פקס: 077-5125113

talk@marketmaster.co.il

יצירת קשר