סרטי תדמית

18.05.2017

תחום השיווק והפירסום הינו תחום מאוד יצירתי ומאתגר הטומן בחובו היבטים שונים ונוסחים רבים ליישומו בפועל. כל בעל עסק מעוניין להגדיל את רווחיו ואת מאגר לקוחותיו. כדי לעשות זאת בתוך העולם העסקי, כל בעל עסק מנסה להיות מושך, מעניין ואטרקטיבי עבור לקוחותיו הקיימים והפוטנציאלים. אפשרויות הפירסום וההפצה של מוצר או שירות הן רבות: פירסום באמצעות שלטי חוצות, עיתונות, פירסום ברשת, פירסום ברשתות חברתיות, פירסום ברדיו, פירסום בטלוויזיה ועוד. אחת הדרכים למשיכת תשומת לב של הלקוח הקיים או הפוטנציאלי היא בעזרת הרגש, העברת חוויה לצופה. ניתן לעשות זאת על ידי גיוס כל החושים – עד כמה שניתן.

חברת מרקט מסטר מייצרת תכני ווידאו עבור לקוחות שונים. תכנים אלו הם למעשה סרטי תדמית על מוצר או שירות. מטרתו של סרט תדמית היא קידום אותו מוצר או השירות של בעל העסק. היות ועולמינו מאוד תחרותי, סרטי מוצר או סרטי תדמית מעבירים ללקוח מסרים ובכך בעצם מהווים כלי עזר מהותי במכירות המוצר.

סרטי תדמית למעשה מלווים את העסק במטרה ליצור תדמית חיובית עליו בעיני לקוחותיו החדשים או הפוטנציאלים. הצרכן נחשף לסרט תדמית באמצעות האינטרנט, בסלולר או בטלוויזיה. יתרונותיו של סרט תדמית הם משמעותיים ביצירת תדמית אמינה ויציבה בעיני הלקוח וכן במשיכת תשומת לב שלו וגירוי שלו. ישנן מספר מטרות לסרטי תדמית: סרט תדמית עבור גיוס הון לחברה, סרט תדמית שמטרתו לקדם מכירות של העסק או סרט הדרכה שמציג את אופן השימוש במוצר.

אין ספק כי סרט תדמית הוא כרטיס הביקור של כל עסק. התוצאות המיידיות והעתידיות לעסק הן עצומות ביצירת מיתוג לעסק.

לפרטים ומידע נוסף, ניתן לפנות למרקט מסטר המומחים בתחום של סרטי תדמית בטלפון: 077-5125110


מגזין Market Master

דברו איתנו

החשמונאים 99 תל-אביב מיקוד 6120201

טל: 077-5125110

פקס: 077-5125113

talk@marketmaster.co.il

יצירת קשר