איך להפיק יותר מצילום סרטי תדמית לחברות?

26.11.2018

בעידן של היום, אין דבר חיוני יותר מאשר היכולת להפיק את המרב מכל הזדמנות שנקרית בדרכנו. הכלל הזה חל על כל תחומי החיים, וכן, גם הפקת וידאו בכלל, והפקת סרטי תדמית לחברות בכלל. למשל, כאשר אתם מצלמים כל סוג של וידאו, בין אם זה עבור עצמכם או עבור לקוח, פוטג' של "מאחורי הקלעים" יכול להועיל מאד, תמיד. תוכלו להשתמש בו כתוכן נוסף לצרכנים כדי לראות אם הם נהנו מהסרטון הראשי. הוא יכול להיות "אקסטרה" קטנה ללקוח. הוא יכול לעזור לכם להשיג את הפרויקט הבא, על ידי כך שתוכלו להראות את כמות העבודה המושקעת בכל סרטון תדמית לעסק ובכל פרויקט וידאו.

מדוע אתם צריכים סרטוני "מאחורי הקלעים"?

  • הם הופכים אתכם, ואת החברה/עסק שלכם, לאנושיים.
  • הם מראים כי כיף לכם בעבודה שלכם
  • הם מגלים את אהבתכם לצוות שלכם
  • הם מראים כי אתם עושים טעויות כמו כולם, אבל יודעים גם לצחוק עליהן וללמוד מהן

איזה סרטוני "מאחורי הקלעים" יעבדו הכי טוב?

סרטוני "מאחורי הקלעים" מגיעים בכל הצורות והגדלים. בדיוק כמו קטעי וידאו "נורמליים", גם כאן ישנם סוגי וידאו שונים. איך תוכלו לדעת איזה סוג יעבוד הכי טוב בשבילך וכיצד תוכלו להפיק את המרב מהצילומים שלכם?

סרטונים מגבשים

לקוחות פוטנציאליים יהיו נרגשים לדעת כי הצוות שלכם עובד טוב ביחד. יצירת תרבות של ידידות והערכה מובילה לסינרגיה בכל מה שאתם עושים. היכולת להראות שאתם מטפחים קשרים קרובים בסביבה משפחתית תמשוך לקוחות שחולקים את אותם ערכים, ותרגיע את הלקוחות הנוכחיים שידעו כי הם בידיים של צוות שאוהב את מה שהוא עושה. בנוסף, זוהי דרך מצוינת להראות את אופי החברה שלכם. לרוב, לקוחות שהתחברו לאופי שלכם ימשיכו לעבוד איתכם גם בהפקת סרטון תדמית נוסף.

סרטונים המראים על התקדמות

שתפו את ההתקדמות וההצלחה שלכם, בסרטונים המראים את מאחורי הקלעים. משרדים חדשים, תעודות, הדרכות וסדנאות – הראו את זה. השקעה בצוות שלכם היא סימן לחברה בריאה ונחושה להצליח, אז למה לא להדגיש את ההישגים האלו? לסרטוני התקדמות יש השפעה רבה על לקוחות פוטנציאליים וגם על צוות העובדים. אם תפיקו סרטי תדמית לחברות שיעריכו את הפוטג' הנוסף ויעריכו את הצמיחה שלכם, יש סיכוי סביר שהן יעבירו את שמכם הלאה, לחברות אחרות.

סרטונים מצחיקים

כולם אוהבים לצחוק. אם אתם מפיקים סרטי תדמית לחברות, פנקו אותם גם בקטע מאחורי הקלעים מצחיק. זה יעזור לכם ליצור קשר רגשי עם החברות הללו, ולהבטיח עבודות נוספות.

סרטונים אישיים

סרטון וידאו לעסק, הקשור רק לעסק עצמו, הוא פשוט משעמם. אבל אם אין ברירה וזה הסרטון שנתבקשתם לצלם, הוסיפו סרטון מאחורי הקלעים עם טון אישי יותר, שיגרום ללקוחותיכם להבין כי יש לחברה שלכם צדדים נוספים וכי אתם מסוגלים להפיק מגוון רב של סרטוני תדמית לחברות.

דברו איתנו

דרך מנחם בגין 88 תל-אביב מיקוד 6713835

טל: 077-5125110

פקס: 077-5125113

talk@marketmaster.co.il

יצירת קשר